mój talent

Jestem muzykiem, na instrumentach klawiszowych gram od 18 lat. Skończyłem szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Po ukończeniu szkoły zacząłem powoli odchodzić od klasycznego grania, kierując się w stronę poezji śpiewanej czy rocka. Od 6 lat jestem członkiem zespołu Jelonek. Dzięki temu mogę realizować swoją pasję w doborowym towarzystwie, współpracując z bardzo dobrymi muzykami. Kiedy uda mi się wygospodarować trochę czasu, chętnie angażuje się w inne projekty, przeważnie związane z poezją śpiewaną. Czasami grywam na gitarze i basie. Poza działalnością artystyczną często gram w siatkówkę, uwielbiam też wędkarstwo, łowiectwo i podróże. 

W profilach na tego typu portalach ludzie przestawiają się najczęściej poprzez wypisanie sukcesów, pochwalenie się tym, co udało im się osiągnąć. Ja wolałbym napisać bardziej ogólnie, że całą działalność w zespole Jelonek uważam za swój olbrzymi sukces. Około 300 zagranych koncertów, w tym wiele festiwalowych, przed kilkunastu-, kilkudziesięcio- czy nawet kilkuset tysięczną publicznością. Na koncerty klubowe niejednokrotnie przyciągaliśmy ponad tysiąc osób. Ale gdybym na tym poprzestał, ktoś mógłby jeszcze pomyśleć, że nie mam żadnych sukcesów, albo że coś kręcę... Dlatego dorzucam klasyczną listę :)

  • Nagroda publiczności „Złoty Bączek” za najlepszy koncert na festiwalu Woodstock 2009
  • V Mazowieckie Spotkania Śpiewających Poezję „Płonąca świeca” 2007r– I Miejsce
  • II Festiwal Piosenki Artystycznej „Poetycka Dolina” 2007 – III Miejsce
  • III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej „Wiosenna Giełda Piosenki” – II Miejsce
  • Rock’N’Roll Music Festival 2006 – finalista

Jako mały sukces zaliczam sobie także każdy kraj który uda mi się odwiedzić, na razie były to Meksyk, Anglia, Austria, Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa, Niemcy, Holandia, Francja.